نرم افزار مدیریت پیک آس:

نرم افزار مدیریت پيك آس ابزاری نیرو مند برای مدیریت ارسال محصولات غذایی رستوران می باشد. این نرم افزار با مشاوره و همکاری کارشناسان و متخصصان مجرب پیاده سازی سیستم رستوران ها تهیه گردیده که موجبات صرفه جویی در زمان و بر طرف نمودن کلیه مشکلات شیوه های دستی و قدیمی در رستوران ها را فراهم آورده است  همچنین این نرم افزار باعث ایجاد یک بستر مدیریتی کامل مطلوب در زمینه ارسال بسته های موادغذایی توسط پیک می گردد.

نرم افزار مدیریت پیک آس قابلیت انتخاب چندین فاکتورجهت ارسال برای یک راننده ، مشخص کردن منطقه مشتریان ، قابلیت نمایش تعداد فاکتورهای ارسالی بر روی مانیتور ، ثبت ساعت و تحویل بسته های غذایی توسط پیک و همچنین چاپ فاکتور تایید شده توسط کاربر نیز دارا می باشد. لازم به ذکر است نرم افزار مدیریت پیک این امکان را فراهم می سازد که تسویه حساب هر راننده به ازای هر فاکتور ارسالی مدیریت می گردد.

قابلیت و امکان جدیدی که این نرم افزار جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به امور مدیریتی پیک در اختیار کاربران خود قرار می دهد این است که این نرم افزار به دستگاه بارکد خوان مجهز می شود و کلیه امور پیک از قبیل انتخاب راننده ، انتخاب فاکتور ارسالی و تسویه حساب راننده از  طریق دستگاه بارکد خوان  صورت می پذیرد.


آمار بازدید کننده

بازدید کنندگان امروز: 92
بازدید کنندگان دیروز: 303
بازدید کنندگان آنلاین: 1
کاربران آنلاین: 1
آی پی شما: 18.206.12.157

نوشته‌های تازه

نوشته‌های تازه