تعریف قیمت غذا در نرم افزار رستوران آس

قيمت گذاری:

تعريف قيمت کالا/ غذاها :

شما مي‌توانيد در اين پنجره قيت غذاهاي مورد نظر را براي مشتريان تيپ 1، تيپ 2 و همكار مشخص نماييد.

براي ورود به پنجره تعريف قيمت غذا ، از نوار منو بر روي گزينه اطلاعات پايه كليك كرده و سپس از منوي فوق گزينه تعريف قيمت غذا را انتخاب نماييد.


دستور كار :

در قسمت بالاي اين پنجره مي‌توانيد غذاي مورد نظر خود را بر اساس نوع غذا ، نام گروه غذا ، نام غذاو …… جستجو نماييد . با نوشتن اولين حروف از نام نوع غذا و يا اولين عدد از كد گروه و يا كد غذا تمامي غذاهايي كه با اين حرف و يا عدد آغاز مي‌شوند در جدول زير ليست خواهند شد به اين ترتيب شما مي‌توانيد غذاي  مورد نظر را جستجو كنيد سپس در قسمت‌هاي مربوط به قيمت غذا مي‌توانيد قيمت غذا را براي مشتريان تيپ يك ، دو و يا همكار وارد نمائيد و در نهايت با فشردن كليد ثبت قيمتها ، قيمتهاي را كه وارد نموده‌ايد ثبت نمائيد ، درصورت نياز اگر بخواهيد يكي ازغذاها را حذف كنيد رديف غذاي مورد نظر را انتخاب كرده و كليد حذف رديفهاي انتخابي را كليك كنيد تا رديفهاي انتخاب شده حذف شوند . همينطور در اين پنجره شما مي توانيد با انتخاب كليدهاي مربوطه عمل بزرگنمايي اطلاعات پنجره فوق را در اندازه بزرگتر مشاهده نماييد براي خروج از اين پنجره كليد خروج  رافشار دهيد.

جشنواره فروش  :

شما مي‌توانيد در اين پنجره قيمت غذاهاي مورد نظر را بر اساس قیمت جشنواره فروش ثبت کنید که در زمان تعیین شده جشنواره، قیمت تخفیفی غذا را برای  براي مشتريان مختلف نمایش داده می شود.

براي ورود به پنجره جشنواره ، از منوی اطلاعات پايه  برروی گزینه قیمت گذاری كليك كرده و سپس از منوي فوق گزينه جشنواره فروش را انتخاب نماييد سپس پنجره ای مطابق تصویر زیر باز می شود.

دستور كار :

در این پنجره ابتدا گروه غذای مورد نظر را انتخاب کرده سپس بازه تاریخی جشنواره را مشخص کرده در این قسمت درصد تخفیف قیمت فروش غذاها را در زمان ثبت شده ی جشنواره را  انتخاب کرده سپس بر روی گزینه اجرای تنظیمات کلیک کرده درصورت ثبت تمامی موارد درخواستی جهت اعمال تغیرات برروی گزینه  کلیک کرده سپس در بازه زمانی فروش جشنواره قیمت های غذاها بر اساس تخفیف های اعمال شده در فاکتور فروش نمایش داده می شود.


آمار بازدید کننده

بازدید کنندگان امروز: 178
بازدید کنندگان دیروز: 144
بازدید کنندگان آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
آی پی شما: 75.101.211.110

نوشته‌های تازه

قالب وردپرس خريد هاست طراحي سايت