اخبار

راه اندازی نرم افزار آس در کافه رستوران جاوی:

1کافه رستوران جاوی با داشتن فضای باز و بسته و منوی متنوع در خدمت مردم می باشد. این کافه رستوران یکی از مدرن ترین کافی شاپ های مشهد است و غذا و نوشیدنی های بسیار خوبی را می توانید در این جا تجربه کنید ، ” یک لبخند خوشمزه ” شعار زیبای این کافی شاپ است .

نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت سرویس دهی دقیق و کاملتر در این مجموعه نصب و راه اندازی گردید.

                                          instagram صفحه Instagram کافه رستوران جاوی 


اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا آس:

1اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا آس به کاربران اجازه می دهد از طریق اپلیکیشن موبایل رستوران مورد نظر یا نزدیک ترین رستوران بر اساس موقعیت مکانی را یافته و با مشاهده منوی غذای رستوران مورد نظر سفارش خود را ارسال کند. هزینه سفارشات توسط رستوران در زمان ارسال غذا دریافت خواهد شد. استفاده از این سامانه مزایای زیادی هم برای کاربران و هم برای رستوران های طرف قرارداد دارد. این اپلیکیشن در حال حاضر در سراسر کشور فعال می باشد.  « تصاویر اپلیکیشن »    

                                                             android4


راه اندازی نرم افزار آس در رستوران ایتالیایی لیو (شعبه آزادی و برج آرمیتاژ):

04-11-2019 02-00-32 برستوران ایتالیایی لیو  ارائه دهنده انواع فست فود شامل  پیتراهای ایتالیایی، پیتزاهای کلاسیک، پاستا و لازانیا، استیک و انواع نوشیدنی، دسر و پیش غذای متنوع می باشد.

نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت سرویس دهی دقیق و کاملتر در دو شعبه نصب و راه اندازی گردید.


 نرم افزار مدیریت آماده سازی غذا آس:

04-08-2019 01-02-23 ب

نرم افزار مدیریت آماده سازی آس این امکان را برای کاربر فراهم می سازد که بتواند بر روی مانیتورهای موجود تعداد فاکتورها جهت آماده سازی را در یک صفحه مشاهده نماید همچنین با کلیک بر روی هر فاکتور می تواند فاکتورهای مورد نظر را حذف و یا در صورت آماده سازی تایید کند تا فاکتور از روی صفحه حذف گردد همچنین در این پنجره تعداد کل غذاها ، تعداد مانده  و زمان باقيمانده جهت آماده سازی غذای مورد نظر را نمایش می دهد در واقع با استفاده از این نرم افزار می توان در کمترین زمان ممکن مدیریت کامل و مطلوبی را جهت آماده سازی محصولات یک مجموعه به عمل آورد.

اطلاعات بیشتر


نرم افزار مدیریت بسته بندی غذا آس:

 04-08-2019 11-24-48 قنرم افزار مدیریت بسته بندی به عنوان یک ابزار کارآمد است كه مورد نظر كارشناسان علم بازاريابي قرار گرفته  است. استفاده از انواع مختلف بسته بندي ضمن اينكه قابليت نگهداري بهتري را به كالا مي‌بخشد در كسب سهم بالاتري از بازار براي كالاي مورد نظر نيز مؤثر استنرم افزار مديريت بسته بندي غذا آس امكان تشخیص تعداد بسته های موجود قابل ارسال  و امكان چاپ ليبل هاي مورد تاييد كاربر بر روي بسته ها و امكان مشخص كردن نحوه تحويل بسته مورد نظرنيز وجود دارد. همچنين قابل نمايش بر روي مانيتور نيز وجود دارد.  

اطلاعات بیشتر


آمار بازدید کننده

بازدید کنندگان امروز: 2127
بازدید کنندگان دیروز: 2672
بازدید کنندگان آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
آی پی شما: 184.73.14.222

نوشته‌های تازه

قالب وردپرس خريد هاست طراحي سايت