اخبار

رستوران طباطبایی در مشهد به نرم افزار آس پیوست

در این مجموعه سعی شده است از بهترین و سالم ترین مواد غذایی استفاده و کنترل دائمی جهت حمل بهداشتی مواد غذایی از مبدا تا مقصد و توجه ویژه به فضاهای آماده سازی و انبارهای مواد غذایی و طبخ غذا در محیط کاملاً بهداشتی و در نهایت تمام سعی افراد این مجموعه اعم از مدیریت، مسئول بهداشت، دامپزشک و کارکنان محترم، ارائه غذای سالم برای مهمانان عزیز می باشد.نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت ارائه خدمات شایسته تر و درخور هموطنان در این مجموعه راه اندازی گردید


کافه ژیکال بابلسر

کافه ژیکال در محیطی آرام و صمیمی به پذیرایی از شما می پردازد. شما را با انواع نوشیدنی های بی نظیر و خوش طعم خود غافلگیر می کند . شما به راحتی می توانید وسیله نقلیه خود را در پارکینگ این رستوران قرار دهید و یا به وسایل نقلیه دسترسی داشته باشید. از ویژگی های این کافه عدم نیاز به پرداختن حق سرویس و یا مالیات می باشد. همچنین این کافه دارای اینترنت است و شما می توانید بصورت بیرون بر از منوی این کافه سفارش دهید.نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت ارائه خدمات شایسته تر و درخور هموطنان در این مجموعه راه اندازی گردید.


رستوران گیلانه در ایلام به نرم افزار آس پیوست

این رستوران به تازگی در ایلام افتتاح شده است. پیدا کردنش هم خیلی راحته. ایلام، محله چالیمار، میدان دفاع مقدس ، روبروی کتابخانه مرکزی ایلام دکوراسیون زیبایی داره. فضای دلنشین و دوستانه رستوران همراه با خوش آمد گویی پرسنل مودب و کار بلدش جو خوبی رو ایجاد کرده.  منوی پر و پیمونی داره، بیشتر غذاها شمالی هستن ولی غذاهای معمولی هم توی منو پیدا میشه. بوفه سالاد هم داره به جرات میتوان گفت باقلا قاتق این رستوران از همه باقلا قاتق هایی که توی شمال خورده اید هم خوشمزه تر بود. بعد اتمام غذا هم با چای اصیل شمالی به صورت رایگان پذیرایی می شوید. توصیه میکنیم اگه یه روز گذرتون به ایلام خورد حتما این رستوران رو امتحان کنید.


رستوران ایران در مشهد 

 در این مجموعه سعی شده است از بهترین و سالم ترین مواد غذایی استفاده شود و کنترل دائمی جهت حمل بهداشتی مواد غذایی از مبدا تا مقصد و توجه ویژه به فضاهای آماده سازی و انبارهای مواد غذایی و طبخ غذا در محیط کاملا بهداشتی انجام  شود.

نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت ارائه خدمات شایسته تر و درخور هموطنان در این مجموعه راه اندازی گردید.


کافي شاپ پاپيون مجهز به نرم افزار مدیریت رستوران آس شد

امروزه کافه ها یکی از بهترین مکان ها برای دیدارهای دوستانه و خانوادگی است و چه بهتر که کافه ای هم دنج باشد و هم غذاهای خوشمزه را با قیمت معقول و منطقی سرو کند. کافی شاپ پاپیون مشهد یکی از این کافه هاییست که این دو ویژگی مهم را دارد. دیوارهای چوبی و صندلی های آجری، چراغ های پرنور زیبا، فضای کافه پاپیون را به مکانی دنج و شیک تبدیل کرده است.


رستوران طاق کسری 

کیفیت اتفاقی نیست

با گوشت تازه گوسفندی وبرنج صددرصد ایرانی کلیه غذاهای این آشپزخانه عرضه می شود.
 
نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت ارائه خدمات شایسته تر و درخور هموطنان در این مجموعه راه اندازی گردید.
 

پیتزا زعفرانیه مشهد

قانون اول:همیشه حق با مشتری است.

قانون دوم:اگر مشتری اشتباه کرد به قانون اول مراجعه شود.

پیتزا زعفرانیه مشهد مجهز به نرم افزار مدیریت رستوران آس شد. 


رستوران گلچین مشهد(چهار شعبه در مشهد) به نرم افزار آس پیوست

نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت مدیریت دقیق تر در سرویس دهی و سفارش مشتریان در چهار شعبه  رستوران گلچین در شهر مشهد  نصب و راه اندازی شده است، تمامی شعب رستوران گلچین دارای منوی متنوعی در خدمت تمامی هموطنان عزیز می باشد. 


رستوران ملت مشهد

رستوران ملت از قدیمی ترین رستوران های مشهد واقع در بلوار وکیل آباد مشهد است  که کیفیت غذاهایش همیشه خوب بوده و هست. برگ و جوجه این رستوران  زبانزد مشتریان همیشگی رستوران ملت است پیشنهاد می کنیم حتما به رستوران ملت مشهد بروید غذاهایش را امتحان کنید و از برخورد فوق العاده و سرویس دهی کارکنانش لذت ببرید.رستوران ملت مشهد مجهز به نرم افزار مدیریت رستوران آس شد.


خانه کرپ مجهز به نرم افزار آس شد:

خانه کرپ، با  داشتن پرسنلی مجرب و خوش برخورد و همچنین با منوی متنوعی شامل انواع ساندویچ‌ ها – انواع پاستا و استیک – سالاد سزار و پیش غذا- ساندویچ ویژه و منحصر به فرد و….مجهز به نرم افزار مدیریت رستوران آس شد. 

                 instagram صفحه Instagram خانه کرپ


نرم افزار مدیریت رستوران در کافه رستوران بارچلی :

کافه بارچلی، با  داشتن محیطی آرام و متفاوت و همچنین منوی خاص و ویژه در روف گاردن یکی از مجتمع های تجاری مشهد مجهز به نرم افزار مدیریت رستوران آس شد. 

                 instagram صفحه Instagram کافه پارچلی


رستوران فرنگی آبیس به مشتریان آس پیوست :

نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت مدیریت دقیق تر در سرویس دهی و سفارش مشتریان در شعبه های رستوران فرنگی آبیس واقع در ملاصدرا و هاشمیه نصب و راه اندازی شده است، رستوران فرنگی آبیس دارای منوی متنوع در زمینه پاستا، برگر، وافل، ساندویچ و… در خدمت تمامی هموطنان عزیز می باشد.

                                                 instagram صفحه Instagram رستوران آبیس


قابلیت ثبت ” جشنواره تخفیف قیمت ” در نرم افزار رستوران آس:

  نرم افزار رستوران آس امکان ثبت چندین جشنواره فروش در بازه زمانی مختلف را برای غذاهای رستوران  فراهم آورده است، روش کار بدین صورت است که در سربرگ اطلاعات پایه، قسمت قیمت گذاری غذا، بر روی جشنواره فروش کلیک کرده و در پنجره باز شده ابتدا بازه زمانی شروع و پایان جشنواره را مشخص و سپس درصد تخفیف را اعمال نمایید.

در این صورت جشنواره قیمت فروش غذا ثبت خواهد شد.


افتتاحیه کافی شاپ اُپال:

کافی شاپ اُپال با داشتن فضایی لوکس در دو طبقه ، و همچنین دارای منوی متنوع در خدمت مردم می باشد. این کافی شاپ به عنوان یکی از مدرن ترین کافی شاپ های مشهد است، نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت سرویس دهی دقیق و مطلوب تر در این مجموعه نصب و راه اندازی گردید.

                                               instagram صفحه Instagram کافی شاپ Opal


نرم افزار آس در پیتزا کنج (چهار شعبه در مشهد):

نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت مدیریت دقیق تر در سرویس دهی و سفارش مشتریان در چهار شعبه  پیتزا کنج در شهر مشهد  نصب و راه اندازی شده است،  تمامی شعب فست فود کنج دارای منوی متنوع در زمینه پیتزا، کنتاکی، و ساندویچ و … در خدمت تمامی هموطنان عزیز می باشد. 

                              instagram صفحه Instagram پیتزا کنج


نرم افزار آس در ساندویچ کاکتوس:

ساندویچ کاکتوس با داشتن فضای باز و بسته، منوی متنوع در خدمت مردم می باشد. در این رستوران می توانید تنوع غذایی را در زمینه برگرها تجربه کنید، نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت سرویس دهی دقیق و کاملتر در این مجموعه نصب و راه اندازی گردید.

                                           instagram صفحه Instagram ساندویچ کاکتوس


کته کبابی پارس نوشهر به مشتریان آس افزوده شد:

کته کبابی پارس یکی از رستوران های استان مازندران است که با منوی محلی شامل : انواع کباب، کوبیده، جوجه، ترش، چنجه با خورشت های ترش مزه طور و ماست محلی و انواع نوشیدنی می باشد که همگی به روش کاملا سنتی آماده می شود و طعم خیلی خوبی دارد.
نرم افزار رستوران آس جهت ارائه خدمات مناسب تر به تمامی هموطنان عزیز در این مجموعه نصب و راه اندازی شد.


راه اندازی فود کورت به چه صورت است:

راه اندازی فود کورت همیشه یکی از کسب و کارهای پر سود بوده است و بسیاری از سرمایه‌ گذاران صنعت فست فود می‌خواهند که سرمایه خود را در راستای افتتاح یک فود کورت موفق هزینه نمایند. زیرا فود کورت‌ها نسبت به فست‌ فودهای مستقل سود دهی بیشتری دارند. مشتریان بیشتری در مجموعه فست فود های آن حضور داشته و به خرید محصولات فست فود ها اقدام می کنند. ادامه مطالب


قابلیت ثبت ” لیست قیمت سفارشی غذا ” در نرم افزار رستوران آس:

نرم افزار رستوران آس امکان ثبت چندین قیمت متفاوت برای غذاها را فراهم آورده است ، و همچنین می توان به هر مشتری ثبت شده در نرم افزار قیمت های متفاوتی را اختصاص داد. روش کار بدین صورت است که در قسمت فاکتور فروش با انتخاب کد شخص، قیمت های مورد نظر مربوط به آن شخص نمایش داده خواهد شد.


کافی شاپ پلاس مشهد مجهز به نرم افزار آس شد:

نرم افزار رستوران آس جهت سرویس دهی هر چه بهتر به مراجعین این مجموعه نصب و راه اندازی گردید. کافی شاپ پلاس دارای محیطی آرام، دلنشین و دنج می باشد و شما می توانید دورهمی های دوستانه خود را را در این کافه برگزار کنید و از منو متنوع کافی شاپ، کافی شاپ پلاس لذت ببرید. بسیاری از مشتریان به این باور رسیده اند که تنها دلیل شهرت و معروفیت کافه پلاس فضا و طراحی بی نظیرش است اما باید در نظر داشته باشید که خدمات با کیفیت و منو جذاب و متنوع این کافه باعث شده انتخاب همیشگی بسیاری از افراد شده باشد.


محاسبه قیمت تمام شده در نرم افزار رستوران آس:

اطلاع از محاسبه صحیح بهای تمام شده یک خط غذایی بسیاری از تصمیم گیری های استراتژیک در رابطه با تخفیف ها، پیشنهادهای ویژه، مدیریت خرید، ارزیابی کارکنان و بسیاری عوامل دیگر را می توان با الگوی دقیق تری مدیریت کرد. کاربر می تواند در نرم افزار رستوران آس تنها با ثبت خرید و فروش محصولات و ثبت فرمول ساخت غذا، قیمت تمام شده غذا را محاسبه نماید.


نرم افزار آس در کترینگ و غذای آماده آسانا:

نرم افزار آس جهت ارائه مناسب تر خدمات به مشتریان این رستوران از سال 1394 تا به امروز مورد استفاده کارکنان این مجموعه قرار گرفته است. کترینگ آسانا ارائه دهنده انواع غذاهای ایرانی با کیفیت آماده سرویس دهی به هموطنان عزیز خود می باشد.


قابلیت چاپ چک در نرم افزار رستوران:

 یکی از دغدغه اصلی کاربران در هنگام صدور چک به صورت دستی زیبا نوشتن و عین حال جلوگیری از قلم خوردگی در هنگام نوشتن چک و همچنین عدم سوء استفاده افراد سودجو از متون نوشته شده و یا تغییر آنها می باشد، که از طریق این نرم افزار رستوران آس و  بدون هزینه های اضافی علاوه بر مدیریت سفارش غذا، به چاپ چک دسترسی داشته باشد.


راه های جذب مشتری در رستوران:

“خوردن غذا در بیرون” عادتی است که خیلی ها برای سرگرمی آن را دوست دارند. و بدون آن احساس می کنند یک چیز در زندگی آن ها کم است! روزها برای مردم به پایان می رسد اما رستوران ها همچنان دنبال ایده هایی هستند تا مشتریان بیشتری را جذب کنند. در این مقاله چند نکته برای جذب مشتری به رستوران ها را برای شما توضیح می دهیم.

ادامه مطالب


نرم افزار رستوران آس با امکان اتصال به کالرآیدی:

در رستوران ها، کترینگ ها و آشپزخانه ها که سفارش غذای بیرون بر دارند  استفاده از کالر آیدی یکی از الزامات می باشد.  با اتصال این دستگاه به نرم افزار رستوران آس پس از تماس مشتری، شماره تلفن مشتری با استفاده از کالر آیدی به نرم افزار آس ارسال می شود و نرم افزار آس با استفاده از اطلاعاتی که از قبل در دیتابیس خود ذخیره کرده است  مشخصات مشتری از جمله نام وآدرس و… را در مانیتور نمایش می دهد و کاربر می تواند تنها با یک کلیک سفارش مشتری را ثبت نماید. لازم به ذکر است با تماس هر مشترک یادداشت های ثبت شده وی نمایش داده می شود.


نرم افزار آس در بوستان مینیاتوری مشهد :

اولین بوستان مینیاتوری شرق کشور به مساحت ۸ هکتار در مشهد احداث شد. پارک مینیاتوری ، ایرانی کوچک است و آثار باستانی از گوشه و کنار کشورمان در مقیاس کوچک در این پارک به نمایش درمی‌آید. این بوستان شامل دو قسمت مجزا جهت پذیرایی عزیزان می باشد ، ساختمان کافه رستوران آلکاو که در ابتدای ورودی بوستان و بنای شربت خانه و دمنوش در قسمت میانی بوستان تاسیس شده است و نرم افزار رستوران آس جهت نظارت دقیق و بی وقفه در این مکان نصب و راه اندازی گردید.


توصیه های مهم جهت راه اندازی کافی شاپ:

شروع کسب و کار جدیدی مانند راه اندازی کافی شاپ می تواند سرشار از سود باشد. اما، در صورتیکه یک برنامه مدونی برای کسب و کار خود نداشته باشید به راحتی پولتان را حیف میل می کنید. خوشبختانه، بسیاری از کارآفرین های موفق قبل از ما کافی شاپ های موفق را راه اندازی نموده اند و با کسب تجربه های سرشار از شکست و موفقیت راه را برای ما هموار نموده اند. مطالب بیشتر


تعریف فرمول ساخت غذا در نرم افزار رستوران آس:

شروع فرایند تولید یک غذا و ثبت هزینه های تولید آن غذا تاثیر بسازیی در قیمت گذاری و سود و زیان آن محصول و رستوران دارد .

یک مدیر موفق با در نظر گرفتن تجارب سرآشپز خود می تواند با استفاده از فرمول تولید و بهای تمام شده و ثبت آن در نرم افزار رستوران آس بیشترین بهره وری را از تولید غذا داشته باشد و میزان دست مزدها ، هزینه های جاری و مالیات هر غذا را نیز در فرمول تولید خود لحاظ نماید. مطالب بیشتر


ماژول مديریت پیک به نرم افزار مدیريتی رستوران دورچین افزوده شد :

مدیریت پیک آس قابلیت انتخاب چندین فاکتورجهت ارسال برای یک راننده ، مشخص کردن منطقه مشتریان ، قابلیت نمایش تعداد فاکتورهای ارسالی بر روی مانیتور ، ثبت ساعت و تحویل بسته های غذایی توسط پیک و همچنین چاپ فاکتور تایید شده توسط کاربر نیز دارا می باشد. لازم به ذکر است نرم افزار مدیریت پیک این امکان را فراهم می سازد که تسویه حساب هر راننده به ازای هر فاکتور ارسالی مدیریت می گردد. رستوران و کترینگ دورچین از سال 1395 در حال استفاده از نرم افزار مدیریت رستوران آس می باشد  و به تازگی مجهز به قسمت مدیریت پیک شده است.

instagram   صفحه Instagram کترینگ و رستوران دورچین


عوامل موفقیت در رستوران داری :

تعريف موفقيت در حرفه رستوران داري چندان ساده نيست. زيرا موفقيت از نظر افراد مختلف تعاريف متفاوتي دارد. عده اي آن را در داشتن يک زندگي مرفه مي دانند و از نظر عده اي حرفه موفق به معناي گسترش دادن کار، خريداري کردن سهام بيشتر، کارمندان بيشتر و … است. اما علي رغم برداشت هاي شخصي از موفقيت، اصول پايه در حرفه رستوران داري هرگز تغيير نمي کنند.  مطالب بیشتر


ثبت سفارش آنلاین در کترینگ و غذای آماده شهرزاد :

کترینگ و غذای آماده شهرزاد به عنوان بزرگترین و مجهزترین مرکز پخت غذا، اتوماسیون و سیستم های بسته بندی با ظروف پلی پروپیلن در شهر مشهد شناخته شده است. این کترینگ از سال 1388 مجهز به نرم افزارهای مدیریتی رستوران ، بسته بندی و پیک آس می باشد و به تازگی جهت مدیریت مشتریان اینترنتی، وب سایت و اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا آس را راه اندازی نموده است.

instagram   صفحه Instagram کترینگ و غذای آماده شهرزاد


صفر تا صد راه اندازی حرفه ای رستوران :

در این مقاله سعی کردیم به طور کامل و با تمامی جزئیات با مراحل راه اندازی رستوران و تمامی چیزهایی که برای یک لانچ فوق العاده موفق نیاز دارید را با شما در میان بگذاریم. همونطور که می دانید راه اندازی رستوران، کاری جذاب و پرزحمت است. اگر شما نکات مهم این کار را ندانید، نمی توانید رستوران خود را به خوبی راه اندازی کنید و موفق شوید.

شروع و راه اندازی بسیار اهمیت دارد. اگر شما برای افتتاح رستورانتان، تمام نکات مهم این مسیر را بدانید و با چالش های مسیر آشنایی داشته باشید، می توانید با قدرت وارد حرفه مدیریت رستوران شوید و در این کار به موفقیت برسید. اگر دوست دارید نکات مهم استارت رستوران را بدانید و با اصلی ترین مراحل راه اندازی رستوران آشنا شوید، این مطلب را مطالعه کنید. با خواندن این نوشته، استراتژی های مهم ورود به بازار رقابت را نیز یاد می گیرید. 

منبع : گروه مشاوره ای کارما کاوان                              

ادامه مطالب


اتصال نرم افزار رستوران به دستگاه کارت خوان بانکی :

نرم افزار رستوران آس، یک نرم افزار رستورانی متصل به کارتخوان بانکی می باشد. این نرم افزار قادر به ارسال مبلغ و دریافت اطلاعات از دستگاه های پوز بانکی بانک های مختلف را دارا می باشد. اين قابليت به مدیر رستوران اين امکان را مي دهد تا بتوانند پايانه هاي فروش خود را به صندوق رستوران متصل کرده و فرايند پرداخت در ازاي فروش غذا را با اطمينان و سهولت بيشتري انجام دهند.


نرم افزار آس در کافه ساحلی ماتیسا نصب و راه اندازی گردید:

کافه رستوران ساحلی ماتیسا در قطب گردشگری شمال کشور یعنی بابلسر به دنبال رسیدن به بهترین کیفیت ارائه خدمات به همشهریان و گردشگران با رعایت اصول و ضوابط راه اندازی گردیده است، ماتیسا تلفیقی از کافه و رستوران، دکوراسیون منحصر به فرد در کنار ساحل دریا مجوز پخش موسیقی زنده افتخار میزبانی شما عزیزان را دارد. نرم افزار آس جهت مدیریت  دقیق تر در سفارش دهی به مشتریان این مجموعه نصب و راه اندازی گردید.

instagram   صفحه Instagram کافه رستوران ساحلی ماتیسا بابلسر


روش‌هایی برای جلوگیری از ورشکستگی رستوران:

اگر دلایل رایج از کار افتادن (ورشکستگی مالی) رستوران را بدانید، می‌توانید سیگنال‌ها و هشدارها را به موقع تشخیص داده و با گرفتن تصمیم درست از ورشکستگی جلوگیری کنید.

تعیین اهداف واقعی و تحلیل بازار به داشتن ایده خوب برای رستوران و رونق کسب و کار کمک و از ورشکستگی آن جلوگیری می‌کند. گاهی اوقات ایده داشتن یک رستوران شما را به شروع یک شغل جدید سوق می‌دهد و به راحتی مشکلات و ملزومات همراه با رستوران‌داری را مخفی می‌کند. 

اطلاعات بیشتر


نرم افزار مدیریت پیک آس:

نرم افزار مدیریت پيك آس ابزاری نیرو مند برای مدیریت ارسال محصولات غذایی رستوران می باشد. این نرم افزار با مشاوره و همکاری کارشناسان و متخصصان مجرب پیاده سازی سیستم رستوران ها تهیه گردیده که موجبات صرفه جویی در زمان و بر طرف نمودن کلیه مشکلات شیوه های دستی و قدیمی در رستوران ها را فراهم آورده است همچنین این نرم افزار باعث ایجاد یک بستر مدیریتی کامل مطلوب در زمینه ارسال بسته های موادغذایی توسط پیک می گردد.

اطلاعات بیشتر


راه اندازی نرم افزار آس در کافه رستوران جاوی:

1کافه رستوران جاوی با داشتن فضای باز و بسته ، منوی متنوع در خدمت مردم می باشد. این کافه رستوران یکی از مدرن ترین کافی شاپ های مشهد است همچنین غذا و نوشیدنی های بسیار خوبی را می توانید در این مکان تجربه کنید ، ” یک لبخند خوشمزه ” شعار زیبای این کافی شاپ است .

نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت سرویس دهی دقیق و کاملتر در این مجموعه نصب و راه اندازی گردید.

                                          instagram صفحه Instagram کافه رستوران جاوی 


اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا آس:

1اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا آس به کاربران اجازه می دهد از طریق اپلیکیشن موبایل رستوران مورد نظر یا نزدیک ترین رستوران بر اساس موقعیت مکانی را یافته و با مشاهده منوی غذای رستوران مورد نظر سفارش خود را ارسال کند. هزینه سفارشات توسط رستوران در زمان ارسال غذا دریافت خواهد شد. استفاده از این سامانه مزایای زیادی هم برای کاربران و هم برای رستوران های طرف قرارداد دارد. این اپلیکیشن در حال حاضر در سراسر کشور فعال می باشد.  « تصاویر اپلیکیشن »    

                                                      android4


راه اندازی نرم افزار آس در رستوران ایتالیایی لیو (شعبه آزادی و برج آرمیتاژ):

04-11-2019 02-00-32 برستوران ایتالیایی لیو  ارائه دهنده انواع فست فود شامل  پیتراهای ایتالیایی، پیتزاهای کلاسیک، پاستا و لازانیا، استیک و انواع نوشیدنی، دسر و پیش غذای متنوع می باشد.

نرم افزار مدیریت رستوران آس جهت سرویس دهی دقیق و کاملتر در دو شعبه نصب و راه اندازی گردید.


 نرم افزار مدیریت آماده سازی غذا آس:

04-08-2019 01-02-23 ب

نرم افزار مدیریت آماده سازی آس این امکان را برای کاربر فراهم می سازد که بتواند بر روی مانیتورهای موجود تعداد فاکتورها جهت آماده سازی را در یک صفحه مشاهده نماید همچنین با کلیک بر روی هر فاکتور می تواند فاکتورهای مورد نظر را حذف و یا در صورت آماده سازی تایید کند تا فاکتور از روی صفحه حذف گردد همچنین در این پنجره تعداد کل غذاها ، تعداد مانده  و زمان باقيمانده جهت آماده سازی غذای مورد نظر را نمایش می دهد در واقع با استفاده از این نرم افزار می توان در کمترین زمان ممکن مدیریت کامل و مطلوبی را جهت آماده سازی محصولات یک مجموعه به عمل آورد.

اطلاعات بیشتر


نرم افزار مدیریت بسته بندی غذا آس:

 04-08-2019 11-24-48 قنرم افزار مدیریت بسته بندی به عنوان یک ابزار کارآمد است كه مورد نظر كارشناسان علم بازاريابي قرار گرفته  است. استفاده از انواع مختلف بسته بندي ضمن اينكه قابليت نگهداري بهتري را به كالا مي‌بخشد در كسب سهم بالاتري از بازار براي كالاي مورد نظر نيز مؤثر استنرم افزار مديريت بسته بندي غذا آس امكان تشخیص تعداد بسته های موجود قابل ارسال  و امكان چاپ ليبل هاي مورد تاييد كاربر بر روي بسته ها و امكان مشخص كردن نحوه تحويل بسته مورد نظرنيز وجود دارد. همچنين قابل نمايش بر روي مانيتور نيز وجود دارد.  

اطلاعات بیشتر


راه اندازی نرم افزار آس در رستوران باغ زیتون (شعبه سجاد و ملک آباد):

رستوران باغ زیتون مشهد در 2 شعبه با انواع غذاهای ایتالیایی آماده پذیرایی از میهمانان خود می باشد. رستوران باغ زیتون رستوران متفاوتی است که  به هیچ عنوان از سوسیس و کالباس در غذاهای خود، همچنین از فریزر به جهت سالم تر بودن مواد غذایی در این رستوران استفاده نمی شود و همچنین کاهو و سبزیجات کاملا ضد عفونی شده از کارگاه هایی که از بهداشت مجوز رسمی دارند به صورت روزانه تهیه می شود. همه این موارد کمی به قیمت ها افزوده است ولی به قیمت تضمین سلامت شما!


آمار بازدید کننده

بازدید کنندگان امروز: 103
بازدید کنندگان دیروز: 104
بازدید کنندگان آنلاین: 1
کاربران آنلاین: 1
آی پی شما: 44.192.92.49

نوشته‌های تازه

قالب وردپرس خريد هاست طراحي سايت